Oprowadzanie po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”

• Oprowadzanie po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”
    fot. Kuba Mozolewski

W każdy wtorek o godzinie 18.00 zapraszamy na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

O wystawie opowi Agata Grabowska, przewodniczka Muzeum.

Agata Grabowska

absolwentka Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, obecnie kontynuuje naukę w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Prekariuszka pola kultury i raczkująca kuratorka.