Poszukiwana, poszukiwany!
Asystentka, asystent montażu

• Poszukiwana, poszukiwany!

Tadeusz Rolke, Derby na Służewcu, Warszawa 1958

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie szuka asystenta/tki montażu filmu dokumentalnego syryjskiej reżyserki Reem Al-Ghazzi.

Reem Al-Ghazzi jest pierwszą laureatką realizowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej grantu dla syryjskich twórców filmowych, finansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa i Arabski Fundusz na rzecz Kultury i Sztuki, który ma na celu zapewnienie twórcom instytucjonalnego i twórczego zaplecza do pracy nad projektami filmowymi, dając im możliwość korzystania z sieci kontaktów z instytucjami kultury, dostęp do zasobów muzealnych oraz wsparcie ekspertów. Podczas siedmiomiesięcznego pobytu w Warszawie, reżyserka Reem Al-Ghazzi pracuje nad postprodukcją filmu pod roboczym tytułem „Ifigenia”. Film jest pełnometrażowym kreatywnym dokumentem śledzącym losy syryjskich uchodźczyń, które otrzymały azyl w Niemczech.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w charakterze asystenta/asystentki montażu filmów dokumentalnych
- znajomość obsługi programu montażowego Adobe Premiere
- dysponowanie własnym sprzętem do montażu filmów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- zainteresowanie kulturą i sztuką współczesną

Oferujemy:

- współpracę z wyjątkową reżyserką oraz doświadczonym montażystą
- współpracę z jedną z najprężniej rozwijających się instytucji kulturalnych w Polsce
- stosowne wynagrodzenie

Termin i sposób składania dokumentów aplikacyjnych: 10 sierpnia 2018 r.
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać pod adres: katarzyna.karwanska@artmuseum.pl
W tytule wiadomości proszę podać: asystent montażu filmu dokumentalnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami i kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

Cykl Kinomuzeum: Syria Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Pańska 3, Warszawa
18:30 Film „Ifigenia”Pokaz filmu Reem Al-Ghazzi MUZEUM na Pańskiej
20:00 Film „Obcy w raju”Pokaz filmu Guido Hendrikxa MUZEUM nad Wisłą
20:00 Film „Spektakl wojenny”Pokaz filmu Andreasa Dalsgaarda i Obaidah Zytoon MUZEUM nad Wisłą
16:00 Film Pokaz filmów krótkometrażowych Syria Mobile Film Festival MUZEUM na Pańskiej
18:00 Film „Moja ucieczka”Pokaz filmu Ferasa Fayyada MUZEUM na Pańskiej
20:30 Film „Nawiedzony”Pokaz filmu Liwaa Yazji MUZEUM na Pańskiej