Spójrz na to z innej strony
Warsztaty rodzinne

  • Spójrz na to z innej strony
  • Spójrz na to z innej strony

Co to jest perspektywa? Z ilu stron możemy oglądać obraz lub zdjęcie, a z ilu rzeźbę czy budynek? Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty plastyczne o patrzeniu na świat z różnych stron.

Za pomocą dzieł sztuki artyści pokazują nam różne punkty widzenia. Na to samo można spojrzeć w inny sposób: z góry, z boku, z przodu, ale też z punktu widzenia kogoś wesołego, smutnego, wysokiego, niskiego, z punktu widzenia człowieka, ale też zwierzęcia.

Sami też wcielimy się w role artystów, poćwiczymy obserwację i rysowanie tego, co sami zbudujemy, a następnie sprawdzimy, czym różni się od tego rysowanie z głowy. Czy przyjdzie nam to łatwiej czy trudniej?

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł. Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.

Chociaż warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat, zakładamy aktywny udział opiekunów. Prosimy o wypełnienie formularza z zapisami.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Zobacz także: