Wolontariat społeczny
Pomóż stworzyć miejsce lokalnych spotkań w Warszawie!

• Zdjęcie. Dwie dzieczyny, wolontariuszki idą przez wystawę i rozmawiają. Dziewczyna po lewej ma zielone włosy do ramion i okulary. Dziewczyna po prawejma włosy do ramion. Obie ubrane na czarno, na szyi mają identyfikator Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Chcesz pomóc w stworzeniu wyjątkowego miejsca dla sztuki i muzyki współczesnej?

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie razem z Hashtag Ensemble - kooperatywą muzyczną specjalizującą się w wykonawstwie muzyki współczesnej, improwizacji i edukacji artystycznej, przygotowują wspólnie miejsce na próby dla tworzącego się społecznego zespołu muzycznego. Miejsce to powstanie na Ochocie, na ulicy Barskiej 29. Potrzebujemy wsparcia w odnowieniu przestrzeni, aby była ona gotowa do używania przez mieszkańców i mieszkanki Warszawy.

Zadania:

• malowanie ścian
  • porządkowanie przestrzeni
  • praca twórcza nad wystrojem

Ile czasu poświęcisz na pracę wolonatriacką?
Wsparcie prognozujemy na czas do 20 lutego, w wymiarze kilku godzin w tygodniu, do ustalenia z zespołem.

Minimalny wiek wolontariusza to 17 lat. Oferujemy umowę wolontariacką, ubezpieczenie, bezpłatny wstęp na wydarzenia Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz na koncerty Hashtag Ensemble. Zapewniamy szkolenie z zakresu BHP. Akceptujemy zgłoszenia od grup wolontariackich (np. wolontariat pracowniczy/szkolny).

Miejsce wykonywania zadań:
ul. Barska 29 (Ochota)
02-315 Warszawa

Chcesz pomóc nam w stworzeniu wyjątkowego miejsca dla sztuki i muzyki współczesnej tworzonej społecznie przez mieszkańców i mieszkanki Warszawy? Wypełnij formularz i zgłoś się za pośrednictwem strony “Ochotnicy Warszawscy”. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 18 stycznia 2023!

Kliknij tutaj: https://ochotnicy.waw.pl/oferta/2352

Masz dodatkowe pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o wolontariacie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie? Skontaktuj się z nasza koordynatorką wolontariatu:

Dominika Jagiełło
dominika.jagiello@artmuseum.pl