POSZUKIWANY, POSZUKIWANA: Przewodnik, Przewodniczka
Oprowadzania w języku polskim i angielskim podczas festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 8

• POSZUKIWANY, POSZUKIWANA: Przewodnik, Przewodniczka

6 metrów przed Paryżem, 1971, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje energicznej i dyspozycyjnej osoby na stanowisko przewodnika/przewodniczki.

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie realizacja oprowadzań dla dorosłej publiczności po wystawie w języku polskim i angielskim.

Poszukujemy osób:
- posługujących się biegle językiem angielskim
- zainteresowanych sztuką współczesną, historią i architekturą Warszawy
- energicznych i łatwo nawiązujących kontakt z publicznością
- dyspozycyjnych zwłaszcza w weekendy w okresie od 3 października do 30 listopada 2016 r.
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania
- cykl szkoleń prowadzonych przez kuratorów festiwalu i dział edukacji Muzeum
- wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło w wysokości zależnej od ilości zrealizowanych oprowadzań

CV wraz z informacją o dyspozycyjności (w październiku i listopadzie) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl

Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2016 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”