Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

• Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Z cyklu "Pożegnanie z Emilią": Paulina Ołowska, Twarz Emilii (na podstawie plakatu Jerzego Koleckiego), 2014. Fot. Bartosz Stawiarski

Notes z okładką projektu Jadwigi Sawickiej, 2018. Cena 49 zł
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Talerze "Syreny" Aleksandry Waliszewskiej, 2017. Cena jednego talerza 200 zł. Komplet trzech talerzy 500 zł
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Ewa Juszkiewicz, bez tytułu (collage według René Magritte’a), 2017, wydruk cyfrowy, 30 × 42,5 cm, edycja 50. Cena 350 zł.
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Z cyklu "Pożegnanie z Emilią": Aneta Grzeszykowska i Jan Smaga, MSN #3, z archiwum prywatnego, edycja kolekcjonerska, 2007. Ceny od 250 zł
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Z cyklu "Pożegnanie z Emilią": Błażej Pindor, bez tytułu, edycja kolekcjonerska, 2016. Ceny od 250 zł
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Z cyklu "Pożegnanie z Emilią": Witek Orski, bez tytułu (Emilia), edycja kolekcjonerska, 2016. Ceny od 250 zł
  • Muzealny subiektywny przewodnik po prezentach

Plakat "When Computers Become Curators", 2009, sitodruk, 69 x 99,5 cm, edycja 50. Cena 250 zł

Przed nadchodzącymi świętami Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poleca Państwu edycje kolekcjonerskie i niebanalne obiekty zaprojektowane przez artystów dla Towarzystwa Przyjaciół Muzeum.

Wśród edycji i obiektów znalazły się:

Notes w okładce zaprojektowanej przez Jadwigę Sawicką

Najnowszy przedmiot użytkowy, nawiązujący do odbywającej się właśnie w Muzeum nad Wisłą wystawy "Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy"Cena 49 zł.

Talerze   "Syreny"   Aleksandry Waliszewskiej na porcelanie

Przygotowane z okazji wystawy "Syrena herbem twym zwodnicza" inaugurującej działalność Muzeum w pawilonie nad Wisłą w 2017 roku. Cena jednego talerza 200 zł. Komplet trzech talerzy 500 zł.

Ewa Juszkiewicz, „bez tytułu (collage według René Magritte’a)”

Praca przygotowana z okazji wystawy "Syrena herbem twym zwodnicza", 2017, wydruk cyfrowy, 30 × 42,5 cm, edycja 50. Cena 350 zł.

„Pożegnanie z Emilią”

Edycja kolekcjonerska wydana w 2016 roku, z okazji pożegnania z tymczasową siedzibą w modernistycznym pawilonie przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Ceny od 250 zł, dostępne ostatnie egzemplarze. Więcej informacji tutaj.

„When Computers Become Curators”

Plakat z 2009 roku (sitodruk, 69 x 99,5 cm, edycja 50), pokazywany po raz pierwszy w 2009 roku, na wystawie „Plakaty z przyszłości” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Zaprojektowany do hipotetycznej wystawy, która mogłaby się odbyć w latach 2015-16 w nowo powstałym budynku Muzeum. Podarowany Towarzystwu Przyjaciół Muzeum przez FONTARTE (Artur Frankowski, Magdalena Frankowska). Cena 250 zł.

Zakupy można zrealizować w Muzeum nad Wisłą w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22 - już teraz możliwa płatność kartą, a także po zamówieniu mailem towarzystwo@artmuseum.pl - odbiór przy ul. Pańskiej 3 - płatność gotówką lub przelewem.

Kupując obiekty wyprodukowane przez nasze Towarzystwo wspierają Państwo zakupy do kolekcji Muzeum.