Jak zwiedzać (nie)czynne Muzeum

• (widok z okna Palmiarni przy ul. Nowy Świat, w tle warszawska palma na rondzie de Gaullea)

fot. Sisi Cecylia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do oglądania dzieł i wystaw w otwartej przestrzeni oraz do udziału w wydarzeniach online.

PALMIARNIA
witryna apteki przy ul. Nowy Świat 18/20

Archiwum warszawskiej Palmy, która 12 grudnia 2020 obchodziła 18. urodziny. Gabinet „Pozdrowień z Alej Jerozolimskich”, w którym artefakty i dokumenty życia publicznego projektu kreślą mapę walki o otwartą, liberalną i nowoczesną Warszawę ostatnich 18 lat. Odświeżające spojrzenie na lokalne formy politycznej i społecznej samoorganizacji, żarliwość i unikalne poczucie humoru i absurdu.

PARK RZEŹBY NA BRÓDNIE
Park Bródnowski, ul. Kondratowicza / Chodecka

(można zwiedzać z interaktywnym przewodnikiem

Park Rzeźby pełni funkcję ewoluującej wystawy sztuki współczesnej, prezentowanej pod gołym niebem i dostępnej dla widzów przez 24 godziny na dobę. Znajdujące się w parku dzieła stanowią część stale rosnącej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

MUZEUM ONLINE I W ETERZE

Zapraszamy też do udziału w wydarzeniach online na profilach Muzeum w mediach społecznościowych (Facebooku i Instagramie). Zapisy debat (m.in. o muzealnych nowościach książkowych, a także spotkań oraz wykładów dostępne są na stronie Muzeum (wraz z transkrypcją dla osób z niepełnośprawnościami) oraz na profilu Muzeum na FB.

Zachęcamy również do słuchania audycji Muzeum na Fali w Radio Kapitał (archiwum wszystkich audycji jest dostępne w formie podcastów na stronie Muzeum).