Mode:lina, Ada Buhcholc i Magdalena Tekieli
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• Mode:lina, Ada Buhcholc i Magdalena Tekieli

Ada Buhcholc

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na pierwsze spotkanie z kolejnej edycji cyklu „Nowe Piętro” organizowanego przez miesięcznik „Architektura-murator”, w ramach którego przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem (architektura, dizajn, grafika) maja okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Gośćmi najbliższego wieczoru będą: Mode:lina, Ada Buhcholc i Magdalena Tekieli.

„Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo” to cykl comiesięcznych spotkań z architektami, dizajnerami i grafikami z różnych miast i środowisk. Przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem będą mieli okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni w dużej i małej skali. Nie mniej ważne od prezentacji wykonanych już projektów będą plany i cele twórców. Jaki wywrą wpływ na przyszły kształt polskich miast i życie ich mieszkańców?

Gośćmi najbliższego wieczoru będą:

Mode:lina to młoda poznańska pracownia założona w 2009 roku przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka, projektująca zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów. Oprócz architektury, mode:lina projektuje również wnętrza oraz produkty.

www.modelina-architekci.com

Ada Buhcholc jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, publikuje w wielu polskich magazynach, m.in. „Przekrój”, „Twój Styl”, „Bluszcz”. Zajmuje się także plakatem, komiksem, projektowaniem okładek do książek i płyt.

www.buchholc.blogspot.com

Magdalena Tekieli to studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jest stypendystką programu CEEPUS Akademii Sztuk Pięknych w Lublanie. Najbardziej lubi projektować krzesła.

Inne wydarzenia z tego cyklu: