Łukasz Skirzyński z Formodesign, Super Super oraz Łukasz Paluch
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• Łukasz Skirzyński z Formodesign, Super Super oraz Łukasz Paluch

Zuo Corp. projekt pracowni Super Super

„Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo” to cykl comiesięcznych spotkań z architektami, dizajnerami i grafikami z różnych miast i środowisk. Przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem będą mieli okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni w dużej i małej skali. Nie mniej ważne od prezentacji wykonanych już projektów będą plany i cele twórców. Jaki wywrą wpływ na przyszły kształt polskich miast i życie ich mieszkańców?

Gośćmi najbliższego wieczoru będą: Łukasz Skirzyński z pracowni Formodesign, projektanci z grupy Super Super oraz grafik Łukasz Paluch.

Architektura
Założona w 2004 roku pracownia Formodesign prowadzona jest obecnie przez Łukasza Skirzyńskiego. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych i wnętrz, realizuje również wnętrza i budynki biurowe. Stare/nowe: rewitalizacja, przebudowa, odbudowa... Jakie wyzwania stawia przed architektem praca z istniejącymi obiektami?
www.formodesign.pl

Wzornictwo
Super Super to założona przez Hannę Kokczyńską i Jacka Majewskiego interdyscyplinarna pracownia wykonująca projekty wnętrz, scenografii, identyfikacji wizualnej, makiety książek i czasopism..
www.supersuper.pl

Grafika
Łukasz Paluch w 2004 roku ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, tamże pracuje jako asystent w Katedrze Projektowania Graficznego Wydziału Grafiki. Jest dyrektorem artystycznym i głównym projektantem studia AnoMalia. Od 2007 roku odpowiada za identyfikację graficzną przeglądu sztuki SURVIVAL.
www.anomalia.pl

kontakt: architektura_internet@murator.com.pl

Za przygotowanie poczęstunku dziękujemy cukierniom Sweet Home.

Inne wydarzenia z tego cyklu: