ЕКСКУРСІЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
Oprowadzanie po ukraińsku

• Zdjęcie. Czarno biała twarz Ani Nowak z wyciagniętym językiem, do góry nogami. żółte tło.

Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i gościnie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie po wystawie „Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i gościnie” w języku ukraińskim.

Музей сучасного мистецтва в Варшаві запрошує на екскурсію українською мовою виставкою „Поцілунок не вбиває. Аня Новак та гості”.
Місце - Музей над Віслою (вул. Wybrzeże Kościuszkowskie 22).

На подію запрошує Леся Шикірява - культурологиня, випускниця Національного університет „Острозька академія”, студентка магістерської програми The Graduate School for Social Research IFiS PAN, соціальна працівниця неурядової організації Польський Міграційний Форум. Разом з колегами займається підтримкою мігрантів в процесі інтеграції, налагодженням міжкультурного діалогу.
Біженці можуть відвідати захід безкоштовно.

Po wystawie oprowadzi Lesia Shykiriava - kulturoznawczyni, absolwentka uniwersytetu „Akademia Ostrogska”, obecnie studentka studiów magisterskich programu The Graduate School for Social Research, IFiS PAN. Jest pracowniczką organizacji pozarządowej Polskie Forum Migracyjne, razem z kolegami i koleżankami zajmuję się wsparciem migrantów w procesie integracji, nawiązaniem dialogu międzykulturowego.

*Wstęp w cenie biletu (15 złotych).

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie opiekuna/opiekunki publicznościWystawa „Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i gościnie" MUZEUM nad Wisłą
17:00 Performans Bez tytułuPerformans MUZEUM nad Wisłą
Performans Golden Gate(fragment) Performans MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Kłirowe ziny. Budowanie tożsamości i narracjewarsztat zinowy dla młodzieży 18+ i młodych dorosłych MUZEUM nad Wisłą
Performans Golden Gate(fragment) Performans MUZEUM nad Wisłą
17:00 Oprowadzanie Oprowadzanie opiekuna/opiekunki publicznościWystawa „Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i gościnie" MUZEUM nad Wisłą
Performans Golden Gate(fragment) Performans MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Kłirowe ziny. Budowanie tożsamości i narracjewarsztat zinowy dla młodzieży 18+ i młodych dorosłych MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa