Zmysło-dzielnia

• Zmysło-dzielnia

fot. Kuba Mozolewski
  • Zmysło-dzielnia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty kreatywne dla dorosłych „Zmysło-dzielnia”.

Podczas spotkania spróbujemy doświadczyć wystawy innymi zmysłami niż dominujący zazwyczaj w Muzeum wzrok. Porozmawiamy również o sposobach udostępniania sztuk wizualnych osobom niewidomym oraz przygotujemy pomoce dotykowe do wystawy „Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”.

Warsztaty poprowadzi Marta Maliszewska.

Obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Osoby, które uczestniczyły już we wcześniejszych Zmysło-dzielniach i chciałyby wziąć udział jedynie w części praktycznej warsztatu, zapraszamy na godzinę 17.00 i prosimy o dopisek w „Informacjach dodatkowych” w formularzu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu Muzeum Dostępne, Martą Przasnek, pod adresem mailowym muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Marta Maliszewska

absolwentka filozofii na Uniwersytecie Warszawskim, studentka historii sztuki i animacji kultury. Od 2015 roku pracuje w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jako edukatorka pracując z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się w prowadzeniu działań dla osób niewidomych i osób ze spektrum autyzmu. Absolwentka kursu Arteterapia - kultura przeciw wykluczeniu i uczestniczka programu Szkoła Patrzenia.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

19:00 Spotkanie Wieczór z Aleksandrą Waliszewskąpromocja książki i koncert MUZEUM nad Wisłą, Bistro Paloma
11:00 Warsztaty EmesenkiSztuka dla najmłodszych MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Niedzielny spacer po wystawie„Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”. MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Magda Szcześniak oprowadza po wystawie„Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Warsztaty Wejdź w Muzeum!Jak opowiedzieć siebie? MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie„Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Popołudnie w Muzeumz wystawą „Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Feminizm, ale jaki?Punkty widzenia MUZEUM nad Wisłą
12:30 Oprowadzanie Dojrzali Wspanializapraszają na wspólne oglądanie wystaw MUZEUM nad Wisłą