Zakładamy Spółdzielnię!
WARSZAWA W BUDOWIE 3

Projektowanie wspólnoty mieszkaniowej z architektem Dariuszem Hycem i psycholożką Anną Wieczorek.

Szansą na tańsze mieszkania mogłyby być nowocześnie działające wspólnoty mieszkaniowe: budowane na sprawdzonych zasadach „cohousingu”, wzbogacone o rozwiązania proekologiczne, nowoczesne formy pomocy społecznej i samoorganizacji. Zapiszcie się do Spółdzielni, żeby dowiedzieć się, jak można obniżyć koszty utrzymania mieszkań, stworzyć efektywne sąsiedztwo i nie być skazanym na wieloletnie kredyty.

Obowiązują zapisy. Prosimy osoby zainteresowany udziałem w całym cyklu warsztatów (3 spotkania po 3 godziny, zawsze w niedziele) o przesyłanie zgłoszeń przez wypełnienie ankiety internetowej: http://ebadania.pl/04d12e36d0330bfa Skontaktujemy się z osobami wybranymi do udziału w warsztatach. W czasie warsztatów zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Prezentacja wyników warsztatów odbędzie się 28.10 o godz. 19 w ramach debaty „Odczarować Spółdzielnie Mieszkaniowe” w Nowym Wspaniałym Świecie.