„Wystawka” na Pańskiej
M sklep x kawiarnia Kawa Popularna

• \

fot. Marta Bartkowska

M sklep oraz kawiarnia Kawa Popularna na Pańskiej zapraszają na „Wystawkę” w niedzielę 11 września 2022 r. w godzinach 11:00-15:00.

W ramach „Wystawki” zaproszeni artyści i artystki będą mogli, na wzór wyprzedaży garażowych, zaoferować publiczności ciekawe, a im już niepotrzebne przedmioty, jak na przykład książki, płyty, ubrania, materiały czy kolekcje znaczków. Obowiązuje dowolność w tworzeniu asortymentu.

Wśród potwierdzonych wystawców znajdują się m.in.
Róża Dixon (razem z Joanną Rajkowską), Rafał Dominik, Mirella von Chrupek, Katarzyna Górna, Dorota Kozieradzka, Igor Kubik, Kaja Kusztra, Karolina Mełnicka, Dominika Olszowy, Sławomir Pawszak, Sara Piotrowska, Cezary Poniatowski, Katarzyna Przezwanska, Karol Radziszewski, Janek Simon, Maciej Szczęśniak, Michał Szuszkiewicz, Maria Toboła, Maryna Tomaszewska oraz Paweł Żukowski

Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Do zobaczenia w Muzeum na Pańskiej!