Wyścig z mordercą
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• Wyścig z mordercą

Zapraszamy do udziału w kryminalnej grze miejskiej „Wyścig z mordercą” inspirowanej powieścią Joanny Chmielewskiej „Wyścigi”.

Zarówno znawcy kryminałów Chmielewskiej, jak i osoby, które nie czytały powieści będą się świetnie bawić tropiąc mordercę. Do udziału w grze zapraszamy miłośników pióra autorki powieści „Wyścigi”. Przed graczami nie lada wyzwanie będą musieli przesłuchać świadków i ocenić, którzy z nich przekazują prawdziwe lub fałszywe zeznania. Kto jest mordercą? Wygrywa ten, kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź.

Czekamy na całe rodziny, grupy przyjaciół, drużyny z jednego bloku i podwórka, a także na graczy indywidualnych.

START: godz. 13:00 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec, tam gdzie znaleziono ciało ofiary z powieści Joanny Chmielewskiej: „Za fontanną, w zaroślach niżej, pod tym wielkim krzakiem berberysu”.

FINAŁ: godz. 14:00 wręczenie nagród za najszybsze rozwiązanie zagadki kryminalnej i losowanie upominków pośród wszystkich uczestników projektu. Aby wziąć udział w grze wystarczy: mieć ze sobą długopis i przyjść na 5 minut przed rozpoczęciem gry na miejsce startu.

UWAGA: Liczba uczestników grających w jednej drużynie nie może przekraczać 5 osób. Dzieci i młodzież niepełnoletnią zapraszamy z rodzicami lub opiekunami.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Oprowadzanie Oprowadzania kuratorskieWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
18:00 Seminarium Anty-bezradnik, czyli zmiana bez zmianyWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
18:00 Debata Architekt i jego zieleniarzWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
20:00 Film Biofilia. Architektura życiaWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
11:00 Warsztaty Wejście od kuchniWARSZAWA W BUDOWIE 5 Kotłownia WSM
Suzina 8, Warszawa
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
16:00 Warsztaty Mapa architekturyWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy