Wyprzedaż garażowa przedmiotów z muzealnych magazynów Emilii

• Wyprzedaż garażowa przedmiotów z muzealnych magazynów Emilii

Pierwsza wyprzedaż Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, 2015. Fot. Bartosz Stawiarski

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, wpisując się w cykl pożegnań Muzeum ze swoją tymczasową siedzibą - modernistycznym pawilonem „Emilia”, organizuje wyprzedaż garażową przedmiotów z muzealnych magazynów.

Przez siedem lat działań Muzeum w „Emilce” zgromadziliśmy sporą ilość ciekawych przedmiotów, którymi przy okazji opróżniania magazynów chcielibyśmy się podzielić. Mamy nadzieję, iż pomożecie nam posprzątać „Emilię” i przy okazji uzupełnicie domową kolekcję książek, plakatów, mebli i ogólnie pojętego artystycznego designu.

W czasie wyprzedaży wybrane książki wydane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie będą dostępne w księgarni Bookoff na tyłach Emilii w obniżonych cenach. 10% wartości sprzedaży książek w trakcie wyprzedaży garażowej zostanie przekazane Towarzystwu Przyjaciół Muzeum na zakup nowych prac do Kolekcji MSN.