NOWY TERMIN | Wycieczka rodzinna do Szumina

• NOWY TERMIN | Wycieczka rodzinna do Szumina

for. Agnieszka Sinicka

100-lat Oskar!

W przeddzień setnej rocznicy urodzin Oskara Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na rodzinne wycieczki do domu Zofii i Oskara Hansenów w Szuminie.

Kup bilety w M-sklepie

Z tej okazji przyjrzymy się domowi Zofii i Oskara Hansenów jako niezwykłemu dziełu, w którym architektura i życie codzienne nierozerwalnie splatają się z naturą.

Dorosłych zapraszamy na oprowadzania po domu i ogrodzie. Dziecięcą publiczność doświadczone muzealne edukatorki zaangażują w twórcze ćwiczenia inspirowane hansenowską teorią formy otwartej.

Poprzez zabawę i warsztatowe działania w przestrzeni poznamy założenia pary wybitnych architektów. Wykonując zadania kompozycyjne i gry wymyślone przez Oskara, oraz używając jego aparatów dydaktycznych będziemy działać w duchu Formy Otwartej. Wycieczka to doskonała okazja do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu.