Moko Architects
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• Moko Architects

Zapraszamy do zwiedzania warszawskich pracowni architektonicznych! W tym tygodniu, 3 grudnia, od 18 do 20 swoje drzwi otworzy pracownia Moko Architects.

Architekci o sobie: „Naszym celem są ambitne i niestandardowe realizacje z dziedziny architektury i design’u. Specjalizujemy się we wnętrzach komercyjnych i użyteczności publicznej. Najważniejsze dla nas są : świeże, mocne i niesztampowe pomysły. To gwarantuje sukces zamawiającemu projekt. W przypadku budynków, zależy nam, aby zachowana była proporcja między kontekstem miejsca w jakim powstaje obiekt, budżetem jakim dysponuje inwestor, a założeniami funkcjonalnymi. Mamy świadomość, że budynek w przeciwieństwie do projektów wnętrz powinien być ponadczasowy.”

Inne wydarzenia z tego cyklu: