Wieczór z Aleksandrą Waliszewską
promocja książki i koncert

• Wieczór z Aleksandrą Waliszewską

Dzięki uprzejmości: Aleksandra Waliszewska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wieczór z Aleksandrą Waliszewską towarzyszący wystawie „Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”.

Okazją do wydarzenia będzie wydanie najnowszego, czwartego już tomu publikacji Problem/Solution nakładem Timeless. To czterystustronicowe wydawnictwo zawiera wysokiej jakości reprodukcje nowych, niepublikowanych dotąd prac artystki oraz teksty muzyków Davida Tibeta i Nicka Cave’a. Problem/Solution ukazuje się od 2013 roku. Jest autorską prezentacją zaprojektowaną przez artystkę w oprawie płóciennej w edycji 400 egzemplarzy.

Wieczór uświetni koncert francuskiej artystki CHICALOYOH - to solowy projekt muzyczny, pochodzącej z Normandii, multiinstrumentalistki Alice Dourlen. Ponadto odbędzie się występ grupy Anatol, muzyków związanych z polskim labelem Enjoy Life.

Na miejscu dostępne będą do kupienia egzemplarze Problem/Solution, a także Hot Dog Chronicles, publikacji artystki wydanej nakładem Mania Press.