Warsztaty architektoniczne
Kolor w naturze i forma w przestrzeni

• Warsztaty architektoniczne

Muzeum nad Wisłą

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i nowe miejsce na bulwarach Bezkres Plaża zapraszają na cztery warsztaty dla osób w wieku 7-10 lat.

Zajęcia odbywają się w weekendy 23 (sobota) i 24 (niedziela) lipca oraz 6 (sobota) i 7 (niedziela) sierpnia w godzinach 11-13.

Można wziąć udział zarówno w pojedyńczych zajęciach, jak i w cyklu. Obowiązują zapisy mailem na adres zapisy@artmuseum.pl - liczba miejsc ograniczona, zapisy przyjmujemy do piątku 5 sierpnia.

Głównym tematem będzie Muzeum nad Wisłą i jego okolice. Na kolejnych zajęciach będziemy eksplorować zagadnienia koloru, natury, formy i przestrzeni.

Przy okazji każdego z czterech warsztatów będziemy zapoznawać się i eksperymentować z różnymi technikami: malarstwem, rzeźbą, projektowaniem i wiążącą to wszystko naturą.