Warszawiacy oprowadzają. Ewa Wanat
WARSZAWA W BUDOWIE 4

• Warszawiacy oprowadzają. Ewa Wanat

Ewa Wanat, dziennikarka radiowa i telewizyjna

Muzeum zaprasza na zwiedzanie wystawy „Miasto na sprzedaż” w towarzystwie Ewy Wanat.

Dziennikarkia radiowa i telewizyjna, w latach 2003-2012 redaktor naczelnej radia TOK FM. Na antenie TOK FM prowadziła takie programy jak: „Kochaj się długo i zdrowo” (wspólnie z Andrzejem Depko), „Mediacje”, „Subiektyw” i „Zmiana mentalności”. Pod jej kierownictwem Radio TOK FM otrzymało tytuł Stacji Roku 2008 w plebiscycie miesięcznika Media&Marketing. W 2011 roku Wanat znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych Polaków tygodnika „Wprost”.

W sobotę skomentuje ona z perspektywy własnych doświadczeń problemy związane z reklamą zewnętrzną. Opowie co ją fascynuje, a co drażni w warszawskiej ulicy.

Informujemy, że w tym samym czasie co oprowadzanie odbędą się warsztaty dla dzieci „Reklamowy zawrót głowy”. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów!

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskieWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
11:00 Warsztaty Urban kitchenWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
13:45 Dla dzieci Miejska dżungla, czyli małpie figle na wystawieWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Warszawiacy oprowadzająWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
18:00 Film This Space AvailableWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
18:00 Warsztaty Urban kitchen Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa