Twórczy relaks dla najmłodszych
warsztaty dla dzieci

• Twórczy relaks dla najmłodszych

Widok wystawy finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii w Muzeum nad Wisłą, 6-19 maja 2019, materiały Fundacji APH, fot. Piotr Litwic.
  • Twórczy relaks dla najmłodszych

Słyszeliście kiedyś od swoich rodziców: „nie mam czasu”, „nie mam siły”, „później”? Niektórzy rodzice wydają się wiecznie zmęczeni i zestresowani, ale czy tylko dorosłym zdarza się być zestresowanym i zmęczonym?

Na warsztatach porozmawiamy o tym, jak dzieci radzą sobie z tym, że świat pędzi i nigdy nie ma na nic czasu, a szczególnie na to, co dzieci właśnie chciałyby robić najbardziej. Oraz o tym co można zrobić, kiedy jest nam smutno.

Wykonany kilka ćwiczeń, które pomogą nam poczuć się lepiej we własnych ciałach, a na końcu zrobimy happening – czyli działanie z wykorzystaniem ruchu naszych ciał.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Agnieszka Szostakiewicz

historyczka sztuki, edukatorka z wieloletnim doświadczeniem, przewodniczka, performerka, wykładowczyni, specjalistka do spraw edukacji. Prowadzi autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od ponad dwunastu lat związana z Zachętą Narodową Galerią Sztuki. Prowadzi wykłady na kierunku Sztuka Mediów na warszawskiej ASP oraz zajęcia na SWPS-ie.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

17:00 Oprowadzanie Oprowadzanie z audiodeskrypcją MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Homeostaza - symfonia oddechowa Dobrawy Borkaływarsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą
17:00 Spotkanie „Gramatyka kolekcjonowania”spotkanie z autorkami książki MUZEUM nad Wisłą, Bistro Paloma
19:00 Finisaż Gala finałowa18. edycji konkursu APH MUZEUM nad Wisłą
11:00 Oprowadzanie Bogna Świątkowskaoprowadza w języku polskim po wystawie MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Bogna Świątkowskaoprowadza w języku angielskim po wystawie MUZEUM nad Wisłą
22:00 Oprowadzanie Noc Muzeów 2019oprowadzania po wystawie MUZEUM nad Wisłą
19:00 Wystawa Gala finałowa 19. i 20. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii MUZEUM nad Wisłą