Szycie relacji
Warsztaty rodzinne online

• Szycie relacji

Ilustracja: Marta Przybył

[ilustracja przedstawia napis 'szycie relacji' umieszczony na tle kolorowych, zlewających się plam]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na warsztaty rodzinne online. Spotkanie będzie tłumaczone na PJM.

Jak długie jesienne wieczory spędzały rodziny, które siedziały razem w domach, gdy nie było jeszcze seriali? Spotkajmy się, by wrócić do korzeni. Szycie było i jest rodzajem odpoczynku, spędzania czasu i tworzenia relacji.

Podczas wirtualnego oprowadzania skupimy się na pracach – rękodziełach: szytej przez kobiety tkaninie autorstwa Pameli Bożek i makramom tworzonym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Golubiu-Dobrzyniu. W części warsztatowej upleciemy własne makramy.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Zapisane osoby otrzymają link do spotkania w aplikacji ZOOM i listę potrzebnych materiałów.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Debata Feminizacja cohousingów senioralnychGrupa Mieszkać razem Online
18:00 Spotkanie Czym jest opieka: nadzorem czy troską?Spotkanie online Online
,
12:00 Warsztaty Społecznie i ekonomicznie świadome korzystanie z platform cyfrowychWarsztaty z Janem Zygmuntowskim Online
16:00 Oprowadzanie Coś wspólnego zamkniętegoOprowadzanie kuratorskie Online
18:00 Debata Dobre praktyki pomaganiaJak pomagać, aby nie szkodzić? Online