Szumin
Wycieczka autokarowa do domu Zofii i Oskara Hansenów

  • Szumin

    fot. Svein Hatloy

Dom Zofii i Oskara Hansenów w Szuminie – najpełniejsza architektoniczna realizacja idei Formy Otwartej – jest cyklicznie udostępniany do zwiedzania przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wycieczki obowiązują zapisy. Maksymalna liczba uczestników to 19 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby poniżej 18. roku życia mogą brać udział w wyjeździe tylko pod opieką dorosłych. Wyjazd autokarem z Warszawy o godzinie 10.00, powrót około godziny 17.00.

Rezerwując miejsce poprzez formularz można zgłosić udział tylko jednej osoby. Wymagane jest podanie pełnych danych kontaktowych (nr. telefonu i adresu e-mail).

Obowiązują zapisy poprzez poniższy formularz (formularz zapisów zostanie uruchomiony w poniedziałek, 6 sierpnia, o godz. 12:00)

Szczegóły dotyczące zapisów i wycieczki w zakładce Zasady wycieczki.

Zapisanie się i udział w wycieczce oznacza akceptację Regulaminu Zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Regulamin określa szczegółowe zasady rezerwacji i zakupu biletów.

Regulamin zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (PDF)

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

• Dom jest udostępniany do zwiedzania w małych grupach – maksymalnie 19-osobowych, przy czym ze względów konserwatorskich wewnątrz domu może przebywać jednocześnie nie więcej niż 9 osób.

• Udział w wycieczkach i zwiedzanie domu są odpłatne, wymagają wcześniejszego zapisania się przez formularz zamieszczony na stronie Muzeum. Decyduje kolejność zgłoszeń.

• Odpłatność zależy od rodzaju wycieczki, wyboru środku transportu i przysługującej ulgi. Cena biletu zależy od rodzaju dojazdu; w przypadku dojazdu własnego cena biletu jest niższa aniżeli w wypadku dojazdu zapewnianego przez Muzeum.

zwiedzanie/dojazd własny (samochód/rower) – bilet normalny: 20 zł, bilet ulgowy: 10 zł
zwiedzanie/dojazd zapewniony przez Muzeum – bilet normalny: 40 zł, bilet ulgowy: 20 zł

• Bilet można opłacić przelewem lub nabyć w kasie Muzeum nad Wisłą. O szczegółach poinformuje pracownik Muzeum w odpowiedzi na zgłoszenie.

• Formularz zapisów jest zamieszczany na stronie internetowej Muzeum w poniedziałek o godz. 12.00 z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

• W wypadku dojazdu zapewnianego przez Muzeum poprzez formularz może zapisać się tylko jedna osoba, podając pełne dane kontaktowe (nr telefonu i adres e-mail). Zapisanie kilku osób w jednym formularzu będzie skutkowało anulowaniem rezerwacji.

• W wypadku dojazdu własnego poprzez formularz jedna osoba może zgłosić tylko jeden środek transportu i maksymalnie pięć osób. Wymagane jest podanie pełnych danych kontaktowych (nr telefonu i adres e-mail).

• Rezerwacja miejsca jest potwierdzana mailowo przez pracownika Muzeum.

• Osoby z listy rezerwowej zostaną powiadomione o możliwości dołączenia do wycieczki po zwolnieniu się miejsca.

• W wypadku dojazdu zapewnianego przez Muzeum, Muzeum zapewnia dojazd z i do Warszawy, oprowadzanie przez przewodnika, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ciepłe napoje. Orientacyjny czas od wyjazdu do powrotu to siedem godzin (od godz. 10.00 do godz. 17.00).

• W każdym sezonie odbywa się co najmniej jedna wycieczka, w trakcie której organizowane są oprowadzania w Polskim Języku Migowym i z audiodeskrypcją.

• Zapisanie się i udział w wycieczce oznacza akceptację Regulaminu Zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Regulamin określa szczegółowe zasady rezerwacji i zakupu biletów.

Regulamin zwiedzania Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (PDF).

Petra Skarupsky

historyczka sztuki, doktorantka na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Instytutu Historii Sztuki UW. Zajmuje się kontaktami artystycznymi i wymianą wystaw między Polską a Czechosłowacją po drugiej wojnie światowej.

Zobacz także:

Inne wydarzenia z tego cyklu: