Sztuka w całym spektrum I Spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie

• Grafika. Na żółto-zielonym tle są zestawione różne elementy: oko, czarne pasy, zielony okrąg. Po prawej stronie napis: Sztuka w całym spektrum.

projekt graficzny: Justyna Kieruzalska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Sztuka w całym spektrum”. Spotkanie odbędzie się w Parku Rzeźby na Bródnie.

(Spotkanie zostało przeniesione z 26.04 na 10.05 z powodu deszczowej prognozy pogody).

Miejsce zbiórki: Na zewnątrz wyjścia ze stacji metra „Bródno” (Metro Bródno 14) przy rogu ulic Rembielińskiej i Kondratowicza o godz. 17:00.

Spotkanie poprowadzi Marcin Matuszewski.

Aby zapisać się na spotkanie, wyślij swoje imię i nazwisko na adres: muzeumdostepne@artmuseum.pl lub SMS: 577 006 290

(chęć skorzystania z asysty w dotarciu na wydarzenie prosimy zgłaszać podczas zapisu).

Zapraszamy osoby w spektrum autyzmu i nie tylko! Zadbamy o zapewnienie Wam komfortowych warunków:
- zaczniemy od omówienia planu i czasu zwiedzania
- spotkamy się w grupie nie większej niż 10 osób
- chętnym udostępniamy słuchawki wygłuszające lub zatyczki do uszu

Spotkamy się na świeżym powietrzu w otoczeniu rzeźb i kwitnących drzew! Podczas wydarzenia zapoznamy się z obiektami, które znajdują się w Parku Rzeźby na Bródnie. Porozmawiamy o ich autorach i autorkach, a także o historii polskich rzeźb plenerowych.

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Kultura bez barier".

Inne wydarzenia z tego cyklu: