Szklarnia na Bródnie

• Szklarnia na Bródnie
    Ilustracja: Ola Jasionowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do współtworzenia szklarni, która powstanie w ramach 10. edycji Parku Rzeźby na Bródnie.

Szklarnia będzie miejscem spotkań, wspólnej pracy ogrodniczej, relaksu i radości czerpanej z jedzenia samodzielnie wyhodowanych warzyw.

Warszawa wypełnia się ogrodami społecznymi, w których mieszkańcy i mieszkanki wspólnie sieją, sadzą i spędzają czas, doglądając efektów swojej pracy. W tym sezonie ogrodniczym powstanie też takie miejsce na Bródnie.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy bródnowskich ogrodniczek i ogrodników, zaplanować z nami prace, wybrać rośliny, zabrać ze sobą nasiona, by przygotować własne rozsady w domu, przyjdź na spotkanie.

Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się 16 kwietnia, w poniedziałek, o godz. 18.00