Świat kształtów i figur
Warsztaty rodzinne

• Świat kształtów i figur

Marek Włodarski, Kompozycja ze św. Florianem, 1927. Dzięki uprzejmości Libra Dom Aukcyjny, fot. Marcin Łabuz

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty rodzinne.

Oto dwie bohaterki – abstrakcja i figuracja. Poszukamy ich w obrazach Strenga/Włodarskiego i sprawdzimy, czym się od siebie różnią. To wyprawa do świata kształtów i figur – ludzkich, geometrycznych i tych, które trudno nawet nazwać. Przekonacie się, że artysta posługuje się w obrazach różnymi językami i szuka wielu sposobów opowiadania o świecie. Czy jesteście gotowi na ćwiczenia z abstrakcji i figuracji?

Warsztaty są skierowane do rodzin z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia polegają na samodzielnej pracy dzieci i ich opiekunek/opiekunów przy wsparciu edukatorki. Zestawy kart do bezpiecznego odkrywania wystawy opracowała Katarzyna Witt.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: