Spotkanie z Finnem Williams’em, Davidem Pierce’m, Karstenem Huneck’iem i Eliasem Redstone’m
Architekst 2.0

Gośćmi trzeciego z cyklu przygotowywanych przez Grzegorza Piątka spotkań „Architekst 2.0” będą trzej młodzi architekci z Londynu, którzy jesienią, w ramach festiwalu “Warszawa w budowie” zrealizują projekty w przestrzeni publicznej śródmieścia. Common Office (Finn Williams), dallaspierce+quintero (David Pierce) i office for subversive architecture (Karsten Huneck ) opowiedzą o swoich dotychczasowych doświadczeniach z projektami osadzonymi w kontekście Londynu. Wykład jest częścią warszawsko-londyńskiej wymiany młodych architektów organizowanej przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Architecture Foundation przy wsparciu British Council, Royal College of Art oraz Instytutu Adama Mickiewicza.

Inne wydarzenia z tego cyklu: