Soft Kiss Club
Pokazy wybranych prac z kolekcji i filmoteki Muzeum

• Soft Kiss Club

Jolanta Marcolla, Kiss, 1975, Filmoteka Muzeum Sztuki Nowowczesnej w Warszawie

W każdy czwartkowy wieczór Kem we współpracy z kuratorką Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Natalią Sielewicz zaprezentuje wybrane prace feministyczne i queerowe z kolekcji Muzeum.

Czwartkowe pokazy prac artystek i artystów będą okazją do podkreślenia sensualności i polityki feministycznej i queerowej w kolekcji instytucji.

W ramach pokazu 15 marca zaprezentowane zostaną praktyki feministycznej troski: strategie przetrwania, czułości i opieki, które zaproszone artystki stosują na własnym ciele i świadomości.

Artystki: Agnieszka Brzeżańska, Aneta Grzeszykowska, Ada Karczmarczyk, Natala LL,  Jolanta Marcolla, Martyna Miller, Dominika Olszowy, Ewa Partum, Maria Toboła,  Zorka Wollny i inne.

Inne wydarzenia z tego cyklu: