Turniej Gry Terenowej i ostatnie sobotnie animacje
Domku Herbacianego w Parku Rzeźby

• Turniej Gry Terenowej i ostatnie sobotnie animacje

fot. Wojciech Kaniewski

Zapraszamy na ostatni weekend animacji Domku Herbacianego.

I tym razem będzie się można rozsiąść na leżaku, porysować, wypić lemoniadę lub wziąć udział w aktywnościach przygotowanych przez letnich gospodarzy i gospodynie domku.

Główną atrakcją weekendu będzie Turniej Terenowej Gry Rodzinnej w sobotę w godz. 12:00 - 15:00.

Powstała w zeszłym sezonie strona grapark.artmuseum.pl jest bezpłatnym narzędziem do samodzielnego odkrywania Parku, a także okazją do zapoznania się ze znajdującymi się w nim rzeźbami.

Kto może wziąć udział w Turnieju?
W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto zgłosi się 3 września (indywidualnie lub zespołowo) na punkt startowy przy Domku Herbacianym w godz. 12-14:00. Aby wziąć udział w grze należy posiadać telefon z dostępem do internetu.

Uwaga: Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Młodszych zapraszamy do udziału w działaniach animacyjnych przy Domku Herbacianym.

Na udział w grze należy przeznaczyć około godzinę.
Ostatni pakiet startowy zostanie wydany przez organizatorów o godz. 14:00.

Park Rzeźby - Gra Terenowa jest połączeniem spaceru i aplikacji internetowej. Wykorzystuje wirtualne zadania logiczne i fizyczne. Aplikacja zawierać będzie instrukcję obsługi oraz listę zadań do wykonania.

Inne wydarzenia z tego cyklu: