Sobotni dyżur edukacyjny
na koniec wystawy Agnieszki Polskiej

• Sobotni dyżur edukacyjny

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na dziecięce animacje w ostatnią sobotę wystawy.

Sobotni dyżur edukacyjny to propozycja dla rodziców i opiekunów, którzy chcą w skupieniu obejrzeć wyświetlany na dwóch ekranach film wypełniający wysoką na 11 metrów salę Muzeum nad Wisłą. W tym czasie dzieci zajmą się twórczymi działaniami pod opieką pomysłowych i doświadczonych edukatorek Muzeum.

Lodówka chłodzi, pralka pierze, telewizor gra, a wszystko to jest na prąd. Gdy się ściemnia, wystarczy włączyć lampę i znowu wszystko staje się jasne. Rozejrzyj się, światło wpływa na to, co i jak widzimy. Podczas dyżuru rodzinnego w ostatni weekend wystawy porozmawiamy o prądzie i wyobrazimy sobie, jak to było sto lat temu, gdy światła nie było jeszcze w każdym domu.

Prowadzenie: Marta Maliszewska

Animacja trwa pół godziny, startujemy o 12:00, 12:30, 13:00 i 13:30.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Zgłoszenia proszę kierować na adres zapisy@artmuseum.pl