Punkt konsultacyjny
oprowadzanie z architektem po wystawie projektów konkursowych

• Punkt konsultacyjny

Jaki plac Defilad?

Na placu Defilad powstaną budynki Muzeum Sztuki Nowoczesnej i teatru TR Warszawa. To sprawi, że plac się zmieni. Poznaj pięć projektów konkursowych na plac w nowej odsłonie. Powiedz, co o nich myślisz. Twoje uwagi wpłyną na to, jaki w przyszłości będzie ten plac.

Wszystkie osoby zainteresowane przyszłością placu mogą wziąć udział w konsultacjach wybranych projektów: warsztatach konsultacyjnych dla dorosłych oraz dla młodzieży, giełdzie projektów, konsultacjach na wystawie pokonkursowej oraz konsultacjach on-line.

Spotkanie na wystawie pokonkursowej to okazja by poznać i lepiej zrozumieć różne wizje placu nadesłane na konkurs. Przewodnikiem będzie architekt, który w przystępny sposób opowie o szczegółach projektów oraz rozwieje wątpliwości pojawiające się podczas zwiedzania wystawy. Uruchomiony w tym czasie punkt konsultacyjny umożliwi podzielenie się swoimi uwagami na temat pięciu projektów placu wybranych na tym etapie przez komisję. Nie trzeba mieć wiedzy specjalistycznej, żeby wziąć w nich udział. Cenne są opinie i uwagi wszystkich zainteresowanych - mieszkańców Warszawy, ludzi, którzy tu pracują lub którzy odwiedzają nasze miasto.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Debata Konsultacje społeczne: Jaki plac Centralny?Dyskusja pokonkursowa Sala Kruczkowskiego, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku hiszpańskimpo wystawie „Plac Defilad: krok do przodu” Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Warsztaty Konsultacje społeczne: Jaki plac Centralny?Warsztat konsultacyjny Sala Kisielewskiego, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
plac Defilad 1, Warszawa
17:00 Oprowadzanie 60 lat na placu: Teatr DramatycznyOprowadzanie po kulisach Teatru Dramatycznego Teatr Dramatyczny
Plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Wykład Poza muzeum: instytucjonalne eksperymenty i ruchy miejskie we współczesnej Hiszpaniiwykład Jesúsa Carrillo barStudio
Plac Defilad 1, Warszawa
11:00 Warsztaty Konsultacje społeczne: Jaki plac Centralny?Warsztat konsultacyjny Sala Kisielewskiego, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie