Pstryk i światło

• Pstryk i światło

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci w wieku 2-7 lat przygotowane przez Fundację MaMa. Zajęcia będą powiązane z cyklem wykładów poświęconych fotografii.

Na warsztatach porozmawiamy o postrzeganiu, spostrzeganiu i kreowaniu obrazów. Czy fotografia to tylko rejestracja świata? Czy świat rejestrowany, to tylko rzeczywistość, która nas otacza? Na ile możemy w nią ingerować? Kim my w niej jesteśmy? Dzieci dostaną proste aparaty oraz farby, tkaniny, filce, stare zabawki, ubrania, peruki. Będą tworzyć własne światy i fotografować. Wspólnie zastanowimy się nad granicami kreacji.

Warsztaty prowadzą Patrycja Dołowy i Anna Pietruszka-Drożdż z Fundacji MaMa Informacje i zgłoszenia: Patrycja Dołowy: patrycja@fundacjamama.pl tel. 662 218 330

Projekt „Dziecko w Muzeum” jest współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.