Popołudnie w Muzeum
Oprowadzanie

• Popołudnie w Muzeum

Oprowadzanie po wystawie „Ćwiczenia z kreatywności", fot. Bartosz Stawiarski

W każdą środę o godzinie 15.00 zapraszamy na oprowadzania i spotkania towarzyszące bieżącym wystawom Muzeum.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystaw realizowanych przez Muzeum i skierowane są do osób dorosłych. Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji na Pańskiej 3.

W tym tygodniu o wystawie „Ćwiczenia z kreatywności. Przestrzenie emancypacyjnej edukacji" opowie Marta Bielska – absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, mająca w planach na najbliższy czas studiowanie na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP w Warszawie albo/i wybranie się na Nordic Visual Studies and Art Education na Uniwersytecie Aalto w Helsinkach. Nieustannie dorywczo związana z działem edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Świeżo po roku przygody pracy jako art teacher w jednej z warszawskich szkół Montessori.

Inne wydarzenia z tego cyklu: