Pomnik. Warsztaty w Polskim Języku Migowym z tłumaczeniem na język polski

• Pomnik. Warsztaty w Polskim Języku Migowym z tłumaczeniem na język polski
    Daniel Rycharski, "Pomnik chłopa", 2015

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty pod tytułem „Pomnik”, które odbędą się 30 marca o godzinie 12:00 w Muzeum nad Wisłą.

Dla większości z nas pomnik to posąg wzniesiony ku czci jakiejś osoby lub dla upamiętnienia jakiegoś wydarzenia. Jest stałym, wyodrębnionym w przestrzeni miasta miejscem. Podczas spotkania na nowo zadamy sobie pytanie: czym jest pomnik? Przyjrzymy się kilku przykładom. Przemyślimy, kogo lub co przedstawiają pomniki i czemu służą. Czerpiąc inspiracje z wystawy, w ramach warsztatów stworzymy własne pomniki.

Warsztaty poprowadzi Daniel Kotowski. Będą one tłumaczone na język polski.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej). Dla osób, które otrzymają potwierdzenie rejestracji, udział w wydarzeniu oraz wstęp na wystawę jest bezpłatny.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.