Polskość. Warsztaty w Polskim Języku Migowym z tłumaczeniem na język polski

• Polskość. Warsztaty w Polskim Języku Migowym z tłumaczeniem na język polski
    Fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty „Polskość” w Polskim Języku Migowym po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy”, które odbędzie się 23 marca o godzinie 16:00 w Muzeum nad Wisłą.

Jednym z kluczowych zagadnień dla Daniela Rycharskiego, poruszanym w wielu pracach prezentowanych na wystawie, jest kwestia ogólnej tożsamości. Artysta powiada o trzech pozornie odrębnych obszarach: styku wiary i duchowości, osobach LGBT+ i życiu na wsi. Pokazuje ich splot i współistnienie.

W ramach warsztatów proponujemy udział w analizie tożsamości Polaków. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń i działań, które dostarczą nowych narzędzi dla jej interpretacji i umożliwią świeże spojrzenie.

Warsztaty poprowadzi Daniel Kotowski. Będą one tłumaczone na język polski.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej). Dla osób, które otrzymają potwierdzenie rejestracji, udział w wydarzeniu oraz wstęp na wystawę jest bezpłatny.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.