POJEMNOŚĆ SYRENY
Ćwiczenia ze znakiem i symbolem

• POJEMNOŚĆ SYRENY

fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do Muzeum nad Wisłą na warsztaty Marty Bielskiej i Piotra Chuchli.

Co symbolizuje syrena? W jaki sposób wykorzystywana jest w znakach graficznych? Jakie znaczenia przypisuje się jej w różnych przekazach wizualnych?

Warsztaty to praktyczna forma kontaktu z komunikacją wizualną, zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

Choć motywem przewodnim warsztatów prowadzonych przez grafika i edukatorkę będzie syrena, skupimy się również na znaku graficznym oraz drodze jaką pokonuje jego twórca od pomysłu do stworzenia finalnego znaku. Porozmawiamy o jego cechach i zobaczymy mnóstwo przykładów, a wszystko po to, by rodzinnie spróbować swoich sił w roli projektantów.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne wydarzenia z tego cyklu: