Plac zabaw jako plac budowy
WARSZAWA W BUDOWIE 3

Warsztaty dla dzieci. Halina Skibniewska, projektantka Sadów, postulowała udostępnianie na placach zabaw starszym dzieciom prawdziwych materiałów budowlanych.

Według jej koncepcji place zabaw powinny zachęcać do działań twórczych, dając szansę na prawdziwe budowanie i kontakt z materiałami.

Obowiązują zapisy.

15 i 16 października zapraszamy do kawiarenki, która zostanie otwarta w jednym z mieszkań zaprojektowanych przez Halinę Skibniewską. Klub Sady to również zbiórka archiwalnych zdjęć osiedla Sady Żoliborskie.
Kawiarenka otwarta będzie w godzinach : 13.00- 22.00.
Pokaz filmu : Przygoda Noworoczna z 1963 roku, którego akcja dzieje się w osiedlu Sady Żoliborskie, w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.

Warsztaty są częścią projektu „Dziecko w Muzeum” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Klub Sady” jest współorganizowany przez Fundację Młodej Kultury Hopsiup Project oraz Urząd Dzielnicy Żoliborz.

\"\"

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Wycieczka Wycieczka po Sadach ŻoliborskichWARSZAWA W BUDOWIE 3 Osiedle Sady Żoliborskie
,
19:00 Seminarium Nowy ład, czyli jakie planowanie po 1989 roku?WARSZAWA W BUDOWIE 3 Pałac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1, Warszawa
12:00 Warsztaty Zakładamy spółdzielnię!WARSZAWA W BUDOWIE 3 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
15:00 Warsztaty Mieszkanie zmienne Klub Sady
Sady Żoliborskie 7 m. 7 , Warszawa
16:00 Spotkanie Miesiąc lokatora na warszawskich salonachWARSZAWA W BUDOWIE 3 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
18:30 Wykład Wykłady na Sadach Żoliborskich i spotkanie z mieszkańcamiWARSZAWA W BUDOWIE 3 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia