Pierwsze spotkanie redakcji
Gazety Dzieci

• Pierwsze spotkanie redakcji

Fot. Marta Przybył

[Zdjęcie metalowej skrzynki z odręcznie napisanym tytułem Gazety Dzieci. W tle bulwary nad Wisłą i pogodne niebo]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na pierwsze spotkanie redakcji Gazety Dzieci.

Gazeta Dzieci to pismo pisane i redagowane przez dzieci dla dzieci. Spotkamy się na podestach przed Muzeum nad Wisłą. Jeżeli chcecie wziąć udział, napiszcie na adres gazetadzieci@gmail.com.

Redakcja to serce całego przedsięwzięcia. Będzie składała się z pasjonatek, pasjonatów, osób ciekawych świata, zgłębiających tematy dla nich ważne. Będziemy czytać wszystkie przychodzące listy, pracować w grupie i tworzyć gazetę – zastanawiać się nad jej treścią, działami, wyglądem, ale także promocją i dystrybucją. Można zaczynać.

Odwiedź stronę Gazety Dzieci.