Park Otwarty
warsztaty i wspólne rysowanie w Parku Rzeźby na Bródnie

• zdjęcie. Dziewczyna podchodzi do Domku Herbacianego na Bródnie, który jest lustrzanym budynkiem w kształcie odwróconego sześcianu, i dostaje od animatorki szklankę lemoniady.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na Park Otwarty — działania warsztatowe i rysunkowe w Parku Rzeźby na Bródnie, które odbędą się 17 czerwca 2023 w godz. 12:00-16:00.

Park Otwarty to spokojny początek kolejnej, wakacyjnej przygody z działaniami w Parku Rzeźby na Bródnie. Spotkamy się przy Domku Herbacianym  najmniejszym domu kultury w Warszawie. Na gości Parku Rzeźby na Bródnie czekać będą animatorki i edukatorki Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Ropoczniemy weekendowy program warsztatów edukacyjnych kreatywnie spędzając czas ze szkicownikiem.

Wracamy również z popularną i wywołującą uśmiech akcją "Lemoniada za rysunek". Zapraszamy do wspólnego rysowania wszystkie osoby, które przechadzające się przez park, a w podzięce za stworzoną spontanicznie sztukę, zaproponujemy Wam szklankę naszej muzealnej lemoniady.

Podczas odwiedzin w Domku Herbacianym opowiemy również o planach na tegoroczne wakacje, na które zaplanowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń o różnorodnej tematyce dla dzieci, rodzin oraz osób dorosłych (więcej o wakacyjnych planach już wkrótce). Działanie ma charakter otwarty, można dołączyć pomiędzy 12:00 a 16:00