Ożywiamy hybrydę!
Działania Otwarte

• Ożywiamy hybrydę!
    Agnieszka Polska, "Zapytaj Syrenę", 2017, wideo. Dzięki uprzejmości artystki.

Na warsztatach zajmiemy się najbardziej tajemniczymi i – pozornie! – niedostępnymi pracami na wystawie: sztuką wideo, instalacjami i performansem.

Zbadamy, co wspólnego mają one z tytułową syreną. Wspólnie przełożymy hybrydę na abstrakcyjne dźwięki i kształty, aby oddać jej naturę w niecodzienny sposób. Zajęcia tylko dla odważnych – będziemy podejmować próby stworzenia własnego syreniego performansu!

Spotkanie otwarte, można dołączyć w każdej chwili!

Działania otwarte to animacje prowadzone przez muzealnych edukatorów, oparte na zestawach ćwiczeń i zadań kreatywnych.

Najmłodsi użytkownicy Muzeum mogą uczestniczyć w spotkaniach warsztatowych, które mają otwartą formułę. Przez trzy godziny na wystawie można spotkać edukatorów muzealnych, którzy zaproszą do ćwiczeń i kreatywnych zadań. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie i w dowolnej chwili ją opuścić. Każde spotkanie ma inny temat przewodni.