Otwarcie M sklepu w Muzeum nad Wisłą
Premiera książki Anki Ptaszkowskiej „Dom w Zalesiu – i jego pobocza”

• Otwarcie M sklepu w Muzeum nad Wisłą

W Muzeum nad Wisłą 17 lutego otwiera się M sklep – stacjonarna księgarnia Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Zapraszamy na wydarzenie otwarcia, czyli premierę książki Anki Ptaszkowskiej „Dom w Zalesiu – i jego pobocza”.

Oferujemy wydawnictwa MSN, największy w Warszawie wybór książek Wydawnictwa Karakter, mądre i atrakcyjne książki dla dzieci. Na półkach naszego M Sklepu zmieszczą się kultura współczesna, architektura, typografia i projektowanie, krytyczna refleksja nad społeczeństwem, książki warszawskie i literatura piękna. Zapraszamy do rozmów o książkach i na zakupy!

Z okazji otwarcia M Sklepu nad Wisłą w czasie wernisażu wystawy Anka Ptaszkowska. Przypadkiem na całą ofertę księgarni obowiązuje rabat -15% od ceny detalicznej.