Oprowadzanie ze „Zwierciadłem"
Po wystawie „Chleb i róże”

• Oprowadzanie ze „Zwierciadłem\

Oprowadzanie po wystawie „Chleb i róże", fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza czytelniczki i czytelników magazynu „Zwierciadło" na bezpłatne oprowadzania po aktualnych wystawach.

W sobotę 9 kwietnia o 14.00 w ramach akcji „Niezła sztuka" po wystawie „Po co wojny są na świecie. Sztuka współczesnych outsiderów" oprowadzi kuratorka wystawy Zofia Płoska, a w niedzielę 10 kwietnia o 16.00 po wystawie „Chleb i róże. Artyści wobec podziałów klasowych" oprowadzi wicedyrektor Muzeum Sztuki Nowoczesnej Marcel Andino Velez.

Zapraszamy do recepcji pawilonu Emilia przy ul. Emilii Plater 51 z numerem 4/16 „Zwierciadła".