Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”

• Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”

[Zdjęcie przedstawia obraz Ediego Hili. U góry jest na nim namalowany dom w ceglanym kolorze. Wygląda jakby był postawiony na postumencie, zajmującym 3/4 powierzchni płótna.] Edi Hila, Penthaus 5

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”.

Spacer poprowadzą Zuzanna Zasacka i Marta Maliszewska, koordynatorka ds. dostępności Muzeum.

Obowiązują zapisy pod adresem marta.maliszewska@artmuseum.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Martą Maliszewską pod powyższym adresem.

Marta Maliszewska

od lutego 2015 roku pracuje w Muzeum Sztuki Nowoczesnej jako edukatorka, prowadząc zajęcia warsztatowe i oprowadzania dla dzieci i dorosłych. Koordynatorka programów “Muzeum Dostępnego” i “Active Citizens”. Od września 2016 roku prowadzi projekt artystyczno-muzealny dla uczniów Wielokulturowego Liceum Humanistycznego im. Jacka Kuronia w Warszawie. Studentka studiów drugiego stopnia Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych UW (kierunki filozofia i historii sztuki) oraz animacji kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW. Specjalizuje się w prowadzeniu działań skierowanych dla osób z dysfunkcją wzroku, dzieci ze spektrum autyzmu, klas integracyjnych i podopiecznych ośrodków socjoterapeutycznych.

Zuzanna Zasacka

absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. W Muzeum Sztuki Nowoczesnej prowadzi warsztaty dla dzieci młodzieży i oprowadza po wystawach. Prowadzi też warsztaty w Zachęcie i Królikarni. Od lat pracuje jako instruktorka narciarstwa.

Inne wydarzenia z tego cyklu: