Oprowadzanie z audiodeskrypcją

• Oprowadzanie z audiodeskrypcją

Wernisaż wystawy finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii w Muzeum nad Wisłą, 6-19 maja 2019, materiały Fundacji APH, fot. Piotr Litwic.
  • Oprowadzanie z audiodeskrypcją

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Spacer poprowadzą Marta Przasnek i Aleksandra Górecka.

Obowiązują zapisy za pomocą formularza zgłoszeniowego poniżej. Na oprowadzanie z audiodeskrypcją możliwe są również zapisy telefoniczne lub za pośrednictwem SMS pod numerem telefonu: 577-006-290.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Martą Przasnek, koordynatorką programu Muzeum Dostępne, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

17:00 Warsztaty Homeostaza - symfonia oddechowa Dobrawy Borkaływarsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą
17:00 Spotkanie „Gramatyka kolekcjonowania”spotkanie z autorkami książki MUZEUM nad Wisłą, Bistro Paloma
19:00 Finisaż Gala finałowa18. edycji konkursu APH MUZEUM nad Wisłą
11:00 Oprowadzanie Bogna Świątkowskaoprowadza w języku polskim po wystawie MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Bogna Świątkowskaoprowadza w języku angielskim po wystawie MUZEUM nad Wisłą
22:00 Oprowadzanie Noc Muzeów 2019oprowadzania po wystawie MUZEUM nad Wisłą
19:00 Wystawa Gala finałowa 19. i 20. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii MUZEUM nad Wisłą