Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”

• Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”
    [Zdjęcie przedstawia obraz Ediego Hili. Pokazani są na nim ludzie siedzący na plaży pod parasolkami. W tle cumuje statek.] Edi Hila, Przedmieścia: W pełnym słońcu, 2005

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”.

Spacer poprowadzi Daniel Kotowski. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski język przez Joannę Ciesielską.

Obowiązują zapisy pod adresem marta.maliszewska@artmuseum.pl. Dla osób, które otrzymają potwierdzenie rejestracji, udział w wydarzeniu oraz wstęp na wystawę jest bezpłatny.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Maliszewską, pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.

Na oprowadzanie zaprasza Daniel Kotowski:

Daniel Kotowski

absolwent Polsko­-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie na studiach magisterskich na Architekturze Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga” w Zachęcie. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.