Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po Parku Rzeźby na Bródnie

• Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po Parku Rzeźby na Bródnie

[Zdjęcie przedstawia grupę osób w parku. Stoją tyłem do obiektywu, przyglądają się rzeźbie, przedstawiającej złotego anioła na kolumnie.] fot. Marta Górnicka

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po Parku Rzeźby na Bródnie, które odbędzie się 8 września o godzinie 11.00.

Park Rzeźby to nieustająco rozwijająca się wystawa sztuki współczesnej. Co roku w sezonie letnim inaugurowane są kolejne prace artystów, przy czym pojęcie rzeźby rozumiane jest szeroko – od obiektów tradycyjnych przez instalacje, interwencje malarskie czy dźwiękowe, po działania performatywne, definiowane jako „rzeźba społeczna”.

Spacer poprowadzi Daniel Kotowski. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski przez Pawła Żurawskiego.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Maliszewską, pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z dysfunkcją słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Daniel Kotowski

absolwent Polsko­-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie na studiach magisterskich na Architekturze Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga” w Zachęcie. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.

Inne wydarzenia z tego cyklu: