Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie
Екскурсія по виставці українською мовою

• Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie

fot. Kuba Mozolewski
  • Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie „MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA”.

Варшавський Музей сучасного мистецтва запрошує на екскурсію українською мовою виставкою «Miriam Cahn: Я, людське створіння» в музеї над Віслою (Костюшковська набережна 22).

«Miriam Cahn: Я, людське створіння» це перша в Польщі монографічна Вистава швейцарської артистки Miriam Cahn, однієї з найбільш впливових і вагомих художниць другої половини ХХ і початку ХХІ.

У витоків багатої творчості Cahn, яка обеймує не тільки малярство, але теж перформенс, тексти і фільми в яких лежать безкомпромісові протистояння проти різних форм насильства, що робить її артистичний спадок дуже актуальних сьогодні.

Тарас Гембік
Мистецтво- це його пристрасть і велике кохання , співпрацю з музеєм розпочав у 2018, з гучної вистави «Сусіди» де проводив цикл екскурсій українською мовою. Проживає у Варшаві і працює в сфері моди, поєднуючи в собі естета і людини з чітким баченням прекрасного!

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

12:30 Oprowadzanie Gdy sztuki piękne nie zawsze są pięknePopołudniowe oprowadzanie po wystawie MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Piątkowy wieczór z wystawą„MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie„MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Sobota z wystawą„MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Nagie życieOprowadzanie filozoficzne po wystawie MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Niedzielny spacer po wystawie„MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w Polskim Języku Migowympo wystawie „MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Popołudnie w Muzeumz wystawą „MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Tylko dla dorosłychWspólne oglądanie wystawy MUZEUM nad Wisłą