Oprowadzanie w języku angielskim
WARSZAWA W BUDOWIE 12: COŚ WSPÓLNEGO

• Oprowadzanie w języku angielskim

fot. Sisi Cecylia

[Zdjęcie osób przysłuchujących się oprowadzaniu po wystawie]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie po wystawie „Coś wspólnego" w Muzeum nad Wisłą.

W centrum tegorocznej odsłony znalazła się wspólnota. Festiwal, który dotąd skupiał się na architekturze i projektowaniu miasta, przesuwa akcent z ulic i placów Warszawy na kwestie społecznych relacji oraz na potrzeby jej mieszkanek i mieszkańców. Do współpracy przy tworzeniu programu wspólnych działań kuratorzy zaprosili małe grupy i mikrospołeczności.

Aby odnaleźć COŚ, musimy zmierzyć się z wieloma pytaniami: Czy możliwe jest życie wspólnotowe przy jednoczesnym zachowaniu prywatności? W jaki sposób – wobec postępującej w czasie pandemii nieufności – rozumieć gościnność? Jakie remedium na pogłębiające się podziały społeczne proponują artystki i artyści?

PRAKTYCZNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Na wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane przez Muzeum obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie artmuseum.pl w zakładce wydarzenia.
  • W oprowadzaniu uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
  • Na wystawie jednocześnie przebywać może nie więcej niż 50 osób.
  • Zwiedzających i uczestników wydarzeń obowiązuje zasada bezpiecznej odległości, która wynosi 2 metry (zasada nie dotyczy opiekunów dzieci do 13 roku życia i osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia asystenta).

2 lipca 2020 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powołało Pełnomocniczkę ds. Bezpieczeństwa Epidemiologicznego, do której można kierować wszelkie uwagi czy pytania dotyczące zasad bezpiecznego zwiedzania i uczestnictwa w ofercie programowej Muzeum. Kontakt z Pełnomocniczką pod adresem: covid@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Oprowadzanie Niedzielny spacer po wystawieWARSZAWA W BUDOWIE 12: COŚ WSPÓLNEGO MUZEUM nad Wisłą
18:00 Debata Być bliżej. (Nie)dostępność migrantów i migrantek do kultury Grupa Blyzkist Online
,
18:00 Debata Czarne jest polskie: doświadczenia AfropolakówGrupa Czarne jest polskie Online
11:00 Warsztaty Drogowskazy do dobrych miejscWarsztaty rodzinne online Online
Cykl Równe MuzeumWarsztaty interwencji krytycznej Online
,
13:00 Spotkanie Dzień na działcez Agnieszką Dragon ROD "Pratulińska"
Pratulińska 5, Warszawa
17:00 Warsztaty Równe MuzeumWarsztaty interwencji krytycznej Online
,