Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe”

• Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe”
    fot. Found in Motion

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”.

Oprowadzania w języku angielskim odbywają się w każdą sobotę o godz. 14:00 w Muzeum nad Wisłą.

Spacer poprowadzi Marta Przasnek.

Marta Przasnek

historyczka sztuki, uczestniczka programu studiów drugiego stopnia „Między Wschodem a Zachodem - historia kultury i myśli”, współprowadzonych przez uniwersytety w Warszawie, Kolonii, Moskwie i Belgradzie. Od września 2015 roku współpracuje z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie prowadzi oprowadzania i warsztaty dla osób dorosłych. Od 2013 roku opracowuje również teksty audiodeskrypcji dla Muzeum oraz dla Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki.