Oprowadzanie w języku angielskim

• Oprowadzanie w języku angielskim
    Magdalena Więcek, Wzlot - Kompozycja przestrzenna, 1967

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Inny Trans-Atlantyk. Sztuka kinetyczna i op-art w Europie Wschodniej i Ameryce Łacińskiej w latach 50. – 70.”

Spotkanie w języku angielskim poprowadzi Petra Skarupsky, przewodniczka Muzeum.

Petra Skarupsky

historyczka sztuki, doktorantka na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Instytutu Historii Sztuki UW. Zajmuje się kontaktami artystycznymi i wymianą wystaw między Polską a Czechosłowacją po drugiej wojnie światowej.